Construction Simulator

Construction Simulator Symulator budowy 2012

Symulator budowy na Mac

Zalety

  • Duża ilość sprzętu
  • Niezła grafika

Wady

  • Powtarzalne misje
  • Brak samouczka

Dobry
7

Construction Simulator 2012 to symulator budowy, makowa wersja gry Bau-Simulator 2012/ Wcielamy się w niej w budowlańca i wykonujemy różne prace budowlane, obsługując przy tym szeroki wachlarz ciężkiego sprzętu. Jeśli od dziecka kochasz koparki i obok żadnej wywrotki nie możesz przejść obojętnie, pobierz Construction Simulator 2012.

Construction Simulator 2012 to marzenie każdego dużego i małego chłopca. W grze możemy sterować koparką, betoniarką, wywrotką i innym ciekawym sprzętem. Różnorodność dostępnych maszyn jest spora. Naszą karierę na budowie rozpoczynamy od prostej misji - musimy wybudować garaż. Pierwszym zadaniem będzie więc dotarcie na plac budowy oraz wykopanie fundamentów pod wspomniany garaż.

Sterowanie maszynami w Construction Simulator 2012 jest dość skomplikowane, a gra nie oferuje samouczka. Dla każdej maszyny mamy dostępną długą listę klawiszy z opisem ich specyficznych funkcji. Niektóre klawisze są jednak uniwersalne. Wciskając E wsiadamy lub wysiadamy z pojazdu, Tab przełącza nas pomiędzy sterowaniem pojazdem, a operowaniem jego osprzętem. W przypadku żurawia lub maszyny do wylewania betonu, żeby rozpocząć pracę, musimy najpierw wysunąć podpórki. Robimy to przy pomocy klawiszy X i Y.

Na szczęście w Construction Simulator 2012 możemy udać się do bazy budowlanej, gdzie w spokoju wypróbujemy wszystkie pojazdy i nauczymy się ich obsługi. Podstawy są proste, klawisze WSAD oraz strzałki sterują odpowiednim osprzętem, a reszta to już tylko kwestia praktyki. Grafika Bau-Simulator 2012 nie zachwyca, ale jest na tyle realna, by nie psuć zabawy. Szkoda tylko, że misje są dość monotonne i powtarzalne, ale takie już życie budowlańca.

Jeśli fascynują Cię ciężkie sprzęty i zawsze chciałeś pojeździć koparką, czy betoniarką to symulator budowy jest dla Ciebie. Pobierz Construction Simulator 2012 i spełnij chłopięce marzenia.

Construction Simulator

Download

Construction Simulator Symulator budowy 2012

Opinie użytkowników o Construction Simulator